Malé ohlédnutí za oslavou Dne maminek. Žáci z druhých až pátých tříd si připravili pro své nejbližší krásné hudební a pěvecké vystoupení. Atmosféra v naplněném divadelním sálku byla od začátku až do konce velmi příjemná, okouzlující a chvílemi i dojemná.
Velké poděkování patří všem vystupujícím dětem, ale hlavně paní učitelce Miroslavě Štěpánové, která děti připravila na takto náročné hudební vystoupení.